Silikaat Tehnopark - Silikaat Kinnisvara

Silikaat Tehnopark

SILIKAAT TEHNOPARK-UUS HINGAMINE SINU ETTEVÕTTELE

28 hektaril laiuv kaasaegne tehnopark asub ajaloolises ja arenevas tööstushoonete piirkonnas Nõmme linnaosas Männikul.

​Kehtestatud detailplaneeringu järgi on alal hoonestamiseks kuni 20 krunti, kuhu saab rajada kuni neljakorruselised nii stock-office tüüpi hooneid kui ka traditsioonilisi äri-, lao- ja tootmishooned. Detailplaneering võimaldab erinevate suurustega kruntide liitmist, luues ettevõtetele võimaluse suurema ehitusalase pinnaga  ärihoonete rajamiseks ja toetades ettevõtte laienemist ka tulevikus.

ASUKOHT, MIS LOOB VÕIMALUSI

Ettevõtete arenguvõimalusi toetab eelkõige Tehnopargi hea asukoht, mis võimaldab kiirelt pääseda Viljandi maanteele ja kesklinna ilma Tallinna ringteed läbimata. Järve Keskus asub vaid 5 minutilise sõidu kaugusel.

Hea ühistranspordiühendus Tallinna erinevate linnaosadega ja kiire ligipääs kesklinnast tagab mugavuse nii ettevõtte töötajatele kui ka ettevõtte klientidele. Ettevõte äriedu toetab ka logistiliselt mugav ühendus Paldiski ning Tallinn sadamaga.

MÕELDES KLIENDILE

Tehnopark pakub täisteenuslahendusi ettevõttele, kes näevad võimalusi laienemiseks, hindavad uuenduslikke ja kvaliteetseid lahendusi või soovivad koondad kogu äri ühte kohta. Meie soov on leida ettevõttele oma kodu, mis vastab klientide nõudmistele nii täna kui ka tulevikus.

Hoonete arendamisel ja ehitamisel kasutame kaasaegseid ja energiasäästlikke tehnoloogilisi lahendusi ning pöörame tähelepanu energiaefektiivsusele ja turvalisusele. Territooriumil on olemas kõik vajalikud tehnovõrgud: vesi, kanalisatsioon, gaas, elekter, küte ja side. Meie tehnovõrkude tehnilised võimalused rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Täna on sinu ettevõtte naabriteks Silikaat AS, Marmiton, Nevoteks Eesti OÜ, Malmerk grupi ettevõtted ja Betoneks AS.

Vali välja oma ettevõtele parim krunt ja tule edukate ettevõtetega ühte parki!

  • Category: Tehnopark
  • Client: Aromare
  • Date: 2010
  • Website: www.silikaaditehnopark.ee