Kõo keskkontor - Silikaat Kinnisvara

Kõo keskkontor

Suvel valminud Kõo kontorihoone on töökohaks nelja Silikaat Grupi ettevõtte töötajatele. Kontoris on end sisse seadanud Kõo Agro OÜ, Biometaan OÜ, Mangeni PM ja Navesti OÜ.

Meelis Venno, Kõo põllumajandusettevõtete tegevjuht, on varemgi teinud julgeid samme põllumajanduse ja maaelu edendamisel. 2015 aastal kerkis Kõo valda turul langeva piimahinna kiuste ligi 7 miljonit eurot maksev kaasaegne laudakompleks. Uus kompleks sai koduks 1750 lehmale ja tõi endaga kaasa mitmeid uusi töökohti. Spetsialistide ringi laienemine pani aluse vajadusele nutikama ja suurema kontorihoone järele.

Uus kontor kui rätsepaülikond

„Meie valminud kontorihoone on kui rätsepaülikond; hoonet projekteerides oleme arvestanud meie oma inimeste  ettepanekute ja vajadustega. Kindlasti on Kõo kontorihoone Kõo küla üks modernsemaid ehitisi, mida luues oleme vaadanud tulevikku ning arvestanud ettevõte võimalike uute arengusuundade ja  projektidega,“ lausus Venno.

Kontorihoone ehitusel on kasutatud eestimaiseid ja vastupidavaid silikaatplokke, mis tagavad tugeva konstruktsioonilese kestvuse ja sobituvad suurepäraselt Eestimaa heitlikusse kliimasse. Ehituskvaliteedi ja tähtaegse valmimise eest vastutas OÜ Kaamos Ehitus.

  • Category: Ärihoone
  • Client: Kõo Agro
  • Date: 2018
  • Website: http://k-agro.ee/