Kõo kontorihoones peeti sarikapidu - Silikaat Kinnisvara

31. jaanuaril võeti Kõo külas pidulikult alla Kõo kontorihoone sarikapärg

Kõo Agro juhataja Meelis Venno sõnul on suvel valmivas Kõo kontorihoone töökohaks 12-le Kõo Agro spetsialistile.

Meelis Venno on varemgi teinud julgeid samme põllumajanduse ja maaelu edendamisel. 2015 aastal kerkis Kõo valda turul langeva piimahinna kiuste ligi 7 miljonit eurot maksev kaasaegne laudakompleks. Uus kompleks sai koduks 1750 lehmale ja tõi endaga kaasa mitmeid uusi töökohti. Spetsialistide ringi laienemine pani aluse vajadusele nutikama ja suurema kontorihoone järele.

Uus kontor kui rätsepaülikond

„Meie valmiv kontorihoone on kui rätsepaülikond; hoonet projekteerides oleme arvestanud meie oma inimeste  ettepanekute ja vajadustega. Kindlasti on Kõo kontorihoone Kõo küla üks modernsemaid ehitisi, mida luues oleme vaadanud tulevikku ning arvestanud ettevõte võimalike uute arengusuundade ja  projektidega,“ lausus Venno.

Kontorihoone ehitusel on kasutatud eestimaiseid ja vastupidavaid silikaatplokke, mis tagavad tugeva konstruktsioonilese kestvuse ja sobituvad suurepäraselt Eestimaa heitlikusse kliimasse. Ehituskvaliteedi ja tähtaegse valmimise tagab OÜ Kaamos Ehitus

Ettevõtest

Silikaat Grupi kaubamärk Kõo Agro koondab enda alla taime- ja  loomakasvatuse ning piimatootmisega tegelevad ettevõtted Mangeni PM OÜ, Kõo Agro OÜ ja Õnne Piimakarjatalu OÜ. Olles Eestis viie suurima piimatootja hulgas on ühendatud põllumajandusettevõtete üheks eesmärgiks maaelu põllumajanduslike traditsioonide jätkamine.
www.k-agro.ee